سامانه پیش فاکتور خرید خانه با وام
درباره ما

شرکت هوشمند سازه آروین آرا در سال 1385 با هدف انجام پروژه های ساختمانی و تجاری و صنعتی و ... با روش صنعتی سازی (LSF ) بر اساس تکنولوژی CAD/CAM-Process در حداقل زمان و حداکثر کیفیت با قیمت مناسب تاسیس گردید و با تکیه بر امکانات خود و با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده در خارج از کشور و دارنده لیسانس از چند شرکت خارجی و همچنین همکاری فشرده با هیئت علمی دانشگاه های داخلی و خارجی توانایی تولید 10000 واحد در سال با متراژ 85 متر مربعی را دارا می باشد. 

     شرکت هوشمندسازه آروین آرا به عنوان انبوه ساز ساختمان های LSF بیشترین توجه خود را معطوف به کیفی سازی نموده است و در تمامی مراحل تولید ، این کیفیت است که حرف اول را می زند. به کار گیری سیستم کدکم ، بیش از هر عامل دیگری هوشمند سازه را ، به شرکتی منحصر به فرد در سیستم احداث ساختمان هایLSF تبدیل کرده است.

     این شرکت ، با پیاده سازی تکنولوژی روز دنیا در خطوط تولید کارخانجات خود ، فرایند تولید قطعات و پنل ها را از روش سنتی و آهنگری خارج نموده و به روشی مبدل ساخته که طی آن ، محاسبات و تولید سازه توسط نرم افزارهای پیشرفته انجام شده و خطاهای انسانی به حداقل رسیده است. 
     رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی در ساختمان از سوی هوشمندسازه ، به ویژه برای آن دسته از بهره برداران که در مناطق لرزه خیز زندگی می کنند، از اهمیت مضاعفی برخوردار است و این نکته ای است که از سوی طراحان و برنامه ریزان این شرکت به شدت مورد توجه قرار دارد. ایمن سازی در کنار سرعت بالای ساخت را باید ویژگی بارز ساختمان های بناشده توسط این شرکت دانست .


تولیدکننده صنعتی ساختمان با LSF به روش CAD/CAM

     این شرکت تلاش می کند با برقراری ارتباط مستمر با مراکز علمی تحقیقاتی و آزمایشگاهی ، محصولات خود را پیوسته با معیارها ، ضوابط و استانداردهای روز ، مطابقت داده و از افت کیفی آن ها جلوگیری کند. سبک سازی در عین رعایت اصول مقاوم سازی، بنا های احداث شده توسط هوشمندسازه را در زمره ساختمان های ایمن ، مستحکم و بادوام قرار داده و پرت مصالح و مصرف انرژی را در دوره ساخت و زمان بهره برداری به حداقل رسانده است. 
هوشمندسازه ، تجربه ای متفاوت از سرعت در ساخت را به مشتریان خود هدیه می کند، این شرکت با برخورداری از کادری مجرب در امر برنامه ریزی ، طراحی و مهندسی پیش از تولید ، زمان ساخت قطعات و اجرای ساختمان را به حداقل کاهش می دهد. 
     این امر برای سرمایه گذاران که خواستار احداث هر چه سریع تر ساختمان و بازگشت سریع تر سرمایه های خود هستند ، امری مهم است، خواسته ای که از سوی هوشمندسازه بی پاسخ نخواهد ماند. 
سرعت در ساخت قطعات و اجرای ساختمان، انجام نظارتهای دقیق و اعمال استانداردهای ملی و بین المللی ، رعایت اصول ایمنی ، مقاوم سازی و در نهایت احداث ساختمان هایی که از هر حیث اصول مهندسی در آنها رعایت شده ، هوشمندسازه را در زمره برترینهای انبوه سازی به روش صنعتی در کشور قرار داده است و تخصیص نشان ها و تقدیرنامه های گوناگون به هوشمندسازه از سوی مراجع مختلف ، به وضوح نشان دهنده موفقیت این شرکت در اجرای پروژه های ساختمانی است. 
     هوشمندسازه با دراختیار داشتن آخرین تکنولوژی روز دنیا ، کادر مجرب طراحی و مهندسی در داخل شرکت ، واحدهای تولید کارخانه ای ، در سایت های صنعتی پرند ، خراسان و خوزستان، مهندسان و تکنسینهای اجرایی کارآزموده در بخشهای کارگاهی ، پرسنل متخصص در بخشهای گوناگون اداری و بالاخره، نظارت سیسمتهای برنامه ریزی و مدیریتی ، توانایی بالایی را در پذیرش و اجرای انواع پروژه های ساختمانی از خود نشان داده است به نحوی که اکنون قادر به اجرای پروژه های انبوه سازی در خور توجه در سطوح داخل و خارج از کشور گردیده است. 
     شرکت هوشمند سازه میتواند با راه اندازی خطوط پرتابل، کارخانه را در حداقل زمان به محل احداث پروژه های انبوه برده و با دقت و کیفیت بالا بدون صرف هزینه های سنگین حمل و نقل، ساختمان را در سایت تولید وعرضه کند و نیروهای محلی را برای تولید مسکن به کار گیرد و از این رهگذرمی توان به کمک سایر صنعتگران صنعتی ساز در کشور و مسئولین خدوم بخش صنعت و مسکن افق ساخت و ساز با تیراژ میلیونی را به نام جمهوری اسلامی ایران رقم زد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تکنولوژی CAD/CAM :

    تکنولوژی کدکم با اطلاعات دریافتی برخوردی هوشمندانه دارد به نحوی که انسجام کلی سازه را در نظر گرفته ، بارها را در شرایط واقعی نسبت به سازه اعمال می کند و متناسب با آن مقاطع را به نحوی انتخاب می کند که بتوانند بهترین عملکرد را در مقابل بارهای وارده داشته باشند.

     بر این اساس ، کلیه عملیات مکانیکی اعم از برش ، پانچ و سوراخ کاری برای عبور تاسیسات مکانیکی و برقی ، پیش بینی شده و توسط دستگاه به طور اتوماتیک ، اعمال می شود. سیستم کدکم ، مهمترین مزیت فنی تولید سازه های LSF در هوشمندسازه است.


طراحی سازه:

     تولیدات هوشمندسازه از استانداردهای معتبر جهانی نظیر IBC ، AISI و مقررات ملی ساختمان ایران تبعیت می کند و طراحی ها با استفاده از مجوز مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ایران بر اساس آیین ننامه AISI (IBC آمریکا) و همچنین مقررات ملی ساختمان ایران و نشریه 2800 صورت می گیرد.

     پیروی از آخرین متدها و استانداردهای معتبر بین المللی ، این اطمینان را به بهره برداران ساختمانهای بنا شده توسط هوشمندسازه می دهد که در فضایی ایمن زندگی خواهند کرد. بحث مصرف انرژی و آکوستیک صوت با استفاده از نرم افزار تحت لیسانس BricsCAD صورت می پذیرد.


دانشگاه هوشمندسازه

     هوشمندسازه ضمن پیشبرد اهداف خود در زمینه ساختمان سازی، به امر تربیت نیروی انسانی ماهر و تحصیل کرده نیز اهتمامی ویژه دارد و هم اینک با ایجاد دانشگاه علمی و کاربردی فن آوری های نوین ساختمان اقدام به تربیت نیروی انسانی در بخشهای مختلف مهندسی نموده است.

    هوشمندسازه با اتکا به نیروهای فعال و هوشمند ایرانی ، به آینده ای روشن در زمینه توسعه دانش و تکنولوژی ساختمانی می اندیشد.  شرکت مهندسین هوشمند سازه آروین آرا در راستای آموزش تکمیلی کادر فنی خود و نیز پرورش نیروهای کارآزموده و تحصیل کرده، در سال 1390 مبادرت به تاسیس "دانشگاه جامع علمی کاربردی فن آوری های نوین ساختمان" نمود. این مرکز فعالیت خود را با رشته فن آوری اطلاعات وارتباطات (IT) آغاز نمود و با عنایت حق موفق به اخذ مجوز رشته های 1) معماری شهری، 2) پیمان های عمرانی، 3) شهر سازی و 4) سازه های پیش ساخته  شده و اقدام به پذیرش دانشجو می نماید..


معرفی شرکت هوشمند سازه

مدیران

نام :مهندس محمد ناصر زنگنه

سمت :مدیرعامل

ارسال پیام

نام : احمد کریم زاده

سمت :رئیس هیت مدیره

ارسال پیام

نام : مهندس محمد حسین قلی زاده

سمت :مدیر فروش

ارسال پیام
تندیس طلایی کیفیت
تندیس طلایی کیفیت
تندیس فناوری
تندیس فناوری
شرکت برتر صنعت ساختمان
شرکت برتر صنعت ساختمان
لوح سپاس
لوح سپاس
برگزیده صنعت ساختمان
برگزیده صنعت ساختمان
برگزیده طرح ملی سپاس
برگزیده طرح ملی سپاس
Copyright 2006-2018 hooshmandsazeh.com ©