سامانه پیش فاکتور خرید خانه با وام
میز زلزله سازه هوشمندسازه میز زلزله سازه هوشمندسازه میز زلزله سازه هوشمندسازه میز زلزله سازه هوشمندسازه
ارسال دیدگاه

نام خانوادگی :

نام :

ایمیل :

شماره همراه :

نظر شما :

نظرات

میز زلزله سازه هوشمندسازه

چرا LSF:
در بلایای طبیعی مثل زلزله زندگی ما را بارهای مرده تهدید می کنند. بارهای مرده شامل مصالح سنگین در دیوار ها، کف و سقف ساختمان های سنتی متمرکز هستند و همچنین شامل وسایل زندگی ما نیز هستند. ما نمی توانیم از وسایلی که در زندگی مان استفاده می کنیم بگذریم بنابراین باید ساختمان را سبک بسازیم. در این نقطه است که سیستم سازه سبک فولادی در اولویت اول قرار می گیرد.
کشور ما که در یکی از مناطق زلزله خیز دنیا قرار دارد، طی قرن اخیر، بالغ بر 30هزار زلزله را تجربه کرده که قربانیان زلزله های مهم این دوره،حدود 160هزار نفر گزارش شده است.
مقاومت در برابر زلزله
عمده ترین دلیلی که ساختمان های LSF به شدت با استقبال جهانی مواجه شده است ، استحکام این نوع از ساختمان و مقاومتی است که در برابر زلزله از خود نشان می دهد.
این ساختمانها به دلیل یکپارچگی اجزای تشکیل دهنده و سبکی وزن ، مناسبترین رفتار را در برابر نیروهای وارده ناشی از زلزله از خود نشان می دهند.
ساختمان های LSF بسیار سبک اند ، برای مقایسه ، وزن ساختمان های LSF یک ششم ساختمانهای بتنی و یک پنجم تا یک چهارم ساختمان های فلزی است و از آنجایی که یک ساختمان هرچقدر سبک تر باشد نیروی کمتری را نیز جذب می کند بنابراین در زمان وقوع زلزله کمترین آسیب را می بیند.
میز زلزله که تست زلزله را برای سازه های ساختمانی فراهم می کند طی یک پروژه با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و شرکت هوشمندسازه طراحی و ساخته شد و در نمایشگاه بین المللی مورد استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان قرار گرفت.
4 4846